O NAS - Grupa muzyczna OPTIMA - Imperium Najlepszego Brzmienia

Idź do spisu treści

Menu główne

O NAS


AREK - (wokal, instrumenty klawiszowe, gitara)

Z wykształcenia muzyk instrumentalista. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. we Włocławku w klasie organów kościelnych. Jest założycielem zespołu, znakomitym wodzirejem oraz menagerem. W życiu codziennym zajmuje się tylko muzyką. Posiada własne studio nagrań, w którym spędza większość swojego czasu. Jest związany z muzyką disco polo & dance. Autor takich piosenek jak: "Cały płonę", "A ja tęsknię", "Nie bądź taka, daj buziaka". Teledyski Arka można zobaczyć we wszystkich stacjach telewizyjnych promujących muzykę DP, min.: POLO TV, POLSAT, ITV, TV DISCO, TELE 5, TVR.

MAGDA - (wokal, instrumenty perkusyjne)
W zespole OPTIMA od samego początku istnienia. Aktualnie studentka UTP w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat związana z branżą muzyczną.
Zawsze uśmiechnięta i pogodna (jak cała reszta)  :)
Magda dysponuje ciekawą barwą głosu, posiada bardzo obszerny repertuar,

PIOTREK - (akordeon)
Z wykształcenia muzyk instrumentalista. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Kutnie w klasie akordeonu. W zespole oprócz tego, że cudownie gra na akordeonie przez całą imprezę jest naszą "złotą rączką". Piotrka słychać w każdym wykonywanym przez nas utworze, gra "ze smakiem" i ogromnym wyczuciem.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego